Opaski wykrywalne przez detektory metalu

opaski wykrywalne przez metaldetektory

Tego rodzaju wyposażenie jest wręcz niezbędne w branży spożywczej. Opaski wykrywalne wykonane są z nylonu z dodatkiem tlenków żelaza, dzięki czemu ich obecność może być wykryta przez detektory metalu.

Opaski te szczególnie polecane są w branży spożywczej. Ich stosowanie uwarunkowane jest wymaganiami systemu HACCP.

Stosowanie opasek wykrywalnych przez wykrywacze metalu zapobiega przypadkowemu pozostawieniu tych produktów na liniach produkcyjnych i w procesie przetwórstwa żywności. Jest to więc doskonały element, jaki świetnie sprawdzi się w zakładzie produkcji towarów spożywczych.

Dlaczego warto zainwestować w produkty od Fasteman?

Atutem naszych produktów jest to, że posiadają lekko zaokrąglony kształt, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia izolacji przewodów. Są one także wysoce bezpieczne w użytkowaniu. Co więcej, ich zacisk jest niezwykle solidny, nie sposób go zdjąć jedynie siłą ludzkich rąk. Z drugiej strony są bardzo łatwe w montażu, poradzi sobie z tym absolutnie każdy. Opaski wykrywalne to niezbędny element służący do Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli.

Czym jest system HACCP?

Jest to akronim od angielskich słów Hazard Analysis and Critical Control Point, czyli właśnie Analiza Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli. System ten ma za zadanie wykrywanie skali zagrożeń, z jakimi wiąże się korzystanie z wybranego produktu. Korzystanie z tego systemu jest szczególnie istotne w branży spożywczej oraz farmakologicznej. Zapewnia on, że stosowanie produktów jest w pełni bezpieczne dla zdrowa oraz życia człowieka.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry