Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z informacją o złożonym zamówieniu i linkiem, w który należy kliknąć aby zamówienie potwierdzić. Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

W opisie każdego produktu podany jest termin, który opisuje, kiedy produkt może zostać przez nas wysłany - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni. W przypadku produktów, których nie posiadamy w magazynie, a są dostępne na zamówienie, czas dostawy określany jest indywidualnie, po uzyskaniu informacji o jego dostępności u producenta lub dostawcy. Informację o czasie potrzebnym na zrealizowanie takiego zamówienia przesyłam na adres e-mail podany w zapytaniu o produkt.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy ulegnie wydłużeniu – informacje o tym przekażemy niezwłocznie.

Przy zamówieniu większej liczby produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.