Opaski zaciskowe nylonowe standard białe-czarne

Opaski zaciskowe białe

Jako firma o wieloletnim doświadczeniu w dystrybucji wysokiej jakości opasek zaciskowych oraz niezawodnych elementów montażowych z nylonu dla elektrotechniki i elektroniki oferujemy opaski zaciskowe wykonane z nylonu o standardowym zapięciu, przeznaczonych do jednokrotnego użytku. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami szybkozłączek dostępnych w sprzedaży w podstawowych kolorach – białym oraz czarnym.

Wytrzymałe i odporne na zrywanie, jednorazowe opaski zaciskowe zwane również trytytkami i taśmami kablowymi – poznaj naszą ofertę

Nylonowe opaski zaciskowe znajdują zastosowanie jako element montujący do różnego rodzaju produktów wykorzystywanych w przemyśle, gospodarstwach domowych, biurach czy firmach reklamowych. Są bardzo proste w użyciu i nie wymagają korzystania z żadnych innych narzędzi montażowych. W tej kategorii dostępne są w opakowaniach po 100, 50 lub 30 sztuk w dwóch wersjach kolorystycznych: białej (naturalny nylon) i czarnej (o podwyższonej odporności na promieniowanie UV). Sprawdź naszą pełną ofertę, wybierz nylonową opaskę zaciskową w przystępnej cenie i złóż zamówienie!

Solidne taśmy kablowe o świetnych parametrach technicznych

Jeśli szukasz trwałych, jednorazowych opasek zaciskowych, które doskonale sprawdzą się między innymi do łączenia wiązek przewodów elektrycznych, rurek, węży i kabli, zamykania różnego rodzaju worków, montażu tabliczek informacyjnych i elementów wystawienniczych, takich jak flagi, bannery czy tablice reklamowe – zgłoś się do nas! Oferujemy solidnie wykonane oraz wytrzymałe termicznie nylonowe opaski zaciskowe umożliwiające uporządkowanie i spinanie różnych elementów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, zakupów oraz współpracy.

Jest 120 produktów.

Pokazano 1-36 z 120 pozycji

Aktywne filtry