Opaski ze stali nierdzewnej standard

W firmie Fasteman specjalizujemy się w pozornie niewielkich akcesoriach, bez których jednak trudno wyobrazić sobie dobrze wykonane prace montażowe. Przedmiotem oferty w tej kategorii naszego sklepu są opaski zaciskowe ze stali nierdzewnej typu 304. To standardowe, najczęściej wykorzystywane wersje tych akcesoriów. Doskonale sprawdzają się w wymagających warunkach, zatem można stosować je nie tylko podczas prac w warsztacie przydomowym, ale i w zakładzie przemysłowym. Są nietoksyczne i niepalne, dobrze znoszą skrajne temperatury (od –80 do 500 stopni Celsjusza) i agresywne środki chemiczne, nie są jednak kwasoodporne – po akcesoria tego typu zapraszamy do odpowiedniej kategorii naszego sklepu.

Stalowe opaski zaciskowe – dostępne parametry

Produkty dostępne w tej kategorii naszego sklepu wykonano ze stali nierdzewnej typu 304. Wyposażone są w samozaciskowy zamek kulkowy, dzięki któremu sprawnie połączymy ze sobą najprzeróżniejsze kable, węże i rurki. Dostępne są w małych opakowaniach liczących 10 sztuk, jak i w dużych zestawach liczących ich 100. Różnią się parametrami – w asortymencie naszego sklepu spotkasz kilkadziesiąt rodzajów tych akcesoriów o różnych długościach i szerokościach.

Wymiary stalowych opasek nierdzewnych Fasteman rozpoczynają się od 130 mm długości i 4,6 mm szerokości. Największe z dostępnych wariantów mają zaś 1050 mm długości, a szerokie są na 8 mm. Pomiędzy nimi znajduje się jednak cała gama produktów, które można dobierać do swoich potrzeb. Pod względem odporności na zrywanie oferujemy produkty o wytrzymałości do 46 kg i do 114 kg.

Opaski zaciskowe nierdzewne wysokiej jakości

W Fasteman wiemy wszystko o stalowych opaskach zaciskowych – nie tylko tych standardowych. Dostarczamy artykuły o różnych parametrach technicznych, które są stosowane w warsztacie, garażu samochodowym różnych działach przemysłu, w górnictwie oraz środowiskach narażonych na rozwój rdzy. Serdecznie zapraszamy do przeglądania tej oraz innych kategorii produktowych – jesteśmy pewni, że nasi klienci znajdą tu dokładnie taki rodzaj akcesoriów, jakiego potrzebują. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy w wyborze produktów najbardziej dopasowanych do potrzeb.

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-36 z 55 pozycji

Aktywne filtry