Taśmy stalowe

Taśma stalowa nierdzewna

Stalowe taśmy zaciskowe

Szukasz wysokiej jakości elementów montażowych, takich jak opaski lub taśmy? Dobrze trafiłeś! W Fasteman przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę obejmującą nowoczesne i solidne metalowe taśmy zaciskowe ze stali nierdzewnej typu AISI 304. Nie da się ukryć, że są one doskonałą metodą mocowania oraz zawieszania elementów, zwłaszcza tych wymagających łączenia o większej wytrzymałości. Zapoznaj się z całym asortymentem naszego sklepu internetowego już dziś i wybierz stalową taśmę lub opaskę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Fasteman – niezawodne taśmy zaciskowe w atrakcyjnych cenach

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych oczekiwań naszych Klientów, dlatego wprowadziliśmy do oferty taśmy zaciskowe na rolce. Tego typu rozwiązanie pozwala nie tylko na znaczne ograniczenia kosztów, ale zmniejsza też ilość generowanych odpadów podczas mocowania elementów na słupach, przy konstrukcjach stalowych, a także podczas montowania kabli i rur w przemyśle stoczniowym, górnictwie bądź na platformach wiertniczych.

Do czego warto wykorzystać taśmy zaciskowe?

Tego rodzaju elementy będą niezbędne zwłaszcza wszędzie tam, gdzie liczy się trwałe mocowanie, odporne na wiele czynników fizycznych. Z tego powodu z powodzeniem korzysta się z nich podczas montażu tabliczek informacyjnych czy też znakowaniu słupów. Ponadto stalowe taśmy zaciskowe są niebywale użyteczne przy instalacjach fotowoltaicznych, które z racji swojego przeznaczenia wymagają wysokiej odporności mechanicznej oraz na promieniowanie UV.

Solidne taśmy zaciskowe w asortymencie Fasteman

Zdecydowałeś się już na konkretną taśmę? Obejmę z taśmy stalowej zaciśniesz za pomocą dedykowanych do tego zapinek, które znajdziesz w naszym sklepie jako oddzielny produkt. Co ważne, do odpowiedniego mocowania oraz zaciągania taśmy mogą Ci być również potrzebne wyspecjalizowane narzędzia zaciskowe. Wszystkie oferowane przez nas taśmy zaciskowe występują na rolce o długości 30,5 m, natomiast dostępne szerokości to kolejno – 6,4 mm; 9,5 mm; 12,7 mm; 16,00 mm; 19,00 mm. Zapraszamy do zakupów!

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry