Opaski zaciskowe rzepowe

Opaska rzepowa – dokładność połączona z praktycznością

Jako doświadczony dostawca proponujemy wytrzymałe opaski rzepowe montażowe do mocowania, krępowania i podpinania kabli oraz światłowodów renomowanego producenta zapięć rzepowych firmy VELCRO®. Warto podkreślić, że stosowanie oferowanych przez nas produktów – opasek kablowych miękkich – dla okablowania strukturalnego od kategorii 6., jest obowiązkowe.

Praktyczne opaski rzepowe do wielu zastosowań – nie tylko elektrycznych

Chociaż podstawowym przeznaczeniem zaciskowych opasek rzepowych jest mocowanie kabli, to możesz wykorzystać je również jako przydatny gadżet w gospodarstwie domowym. Idealnie nadają się do usztywniania roślin na podpórkach, jako praktyczny haczyk do zawieszenia ścierki lub podręczny brelok do kluczy. Z uwagi na łatwość montażu, demontażu oraz wielorazowość opasek rzepowych są one bardziej ekologiczne niż ich plastikowe odpowiedniki znane jako trytytki.

Dla kogo przeznaczone są sprzedawane przez nas opaski zaciskowe?

Opaski rzepowe, jakie oferujemy, powinny znaleźć się w magazynie każdej firmy, ale też podręcznej skrzynce z narzędziami. Naszą ofertę kierujemy do małych, dużych i średnich przedsiębiorstw, które działają w branży elektrycznej, jak również Klientów indywidualnych, lubiących mieć pod ręką praktyczne gadżety, jakimi są rzepowe opaski zaciskowe. Z uwagi na atrakcyjne ceny zachęcamy do składania zamówień w naszym sklepie internetowym.

Proponujemy opaski zaciskowe rzepowe, jak również obustronne taśmy rzepowe – dostępne w kolorach białym i czarnym

Umożliwiamy zarówno sprzedaż detaliczną w sklepie internetowym, jak i hurtową. W zakupach online oferujemy opaski rzepowe do kabli po 20 oraz 10 sztuk w opakowaniu. Większe ilości sprzedawane w rolach po 450 lub 1000 sztuk – wyłącznie na zamówienie. Serdecznie zapraszamy do współpracy – w razie potrzeby chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry