Opaski zaciskowe nylonowe z tabliczką opisową

Jak już wiadomo, opaski zaciskowe służyć mogą między innymi do uporządkowania wiązek przewodów elektrycznych. Niestety liczba kabli może niekiedy przyprawić o ból głowy i trudno z nimi dojść do ładu. W tym celu proponujemy specjalne opaski nylonowe z tabliczką opisową, dzięki czemu z łatwością poradzisz sobie z identyfikacją poszczególnych elementów okablowania.

Zakup dostępnego tutaj wyposażenia, polecamy firmom i zakładom. Nasze opaski zaciskowe świetnie sprawdzą się między innymi w serwerowniach bądź tam, gdzie znajduje się dużo komputerów.

Polecamy opaski zaciskowe z tabliczką opisową o różnych wielkościach, między innymi o wymiarach: 200 x 2,5 mm, 190 x 4,8 mm. Produkty proponujemy w opakowaniach po 30, 50 lub 100 sztuk. Do ich zakupu powinna przekonać Cię nie tylko wygoda z ich użytkowania, ale też atrakcyjna cena.

Zachęcamy więc do złożenia zamówienia już teraz. Zakup wysyłamy najszybciej jak to możliwe, do około 30 dni. Jeśli wybrany produkt mamy na stanie, możemy wysłać go już w przeciągu 24h!

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry