Opaski zaciskowe do sal i placów zabaw dla dzieci

Kolorowe opaski do sal zabaw

Bezpieczna zabawa bez ryzyka skaleczeń!

Zapraszamy do zakupu opasek zaciskowych jakie dostępne są w naszej szerokiej ofercie. Sprzedajemy je w opakowaniach między innymi po 100 lub 10 sztuk. Dostępne są one w różnych przyjaznych kolorach, dzięki czemu doskonale będą pasowały swoją barwą do reszty elementów konstrukcyjnych placów zabaw.

Doskonale wiemy, że ważne jest zapewnienie zarówno bezpieczeństwa maluchom, jak i odpowiedniego designu placom zabaw, dlatego też nasze opaski zaciskowe proponujemy w kolorach: żółtym, niebieskim, pomarańczowym, zielonym, różowym i jeszcze wielu innych!

Opaski przeznaczone są między innymi do mocowania osłon zabezpieczających elementy konstrukcyjne urządzeń na placach i w salach zabaw dla dzieci.

Co wyróżnia opaski do sal i placów zabaw?

Jesteś zainteresowany zakupem naszych pasków zaciskowych? W takim razie poniżej przedstawiamy zalety ich stosowania w tworzeniu konstrukcji placów zabaw:
  • specjalnie zastosowany płaski zamek oraz gładka powierzchnia zewnętrzna opaski zmniejszają ryzyko skaleczeń i otarć naskórka przez dzieci,
  • zamek montuje się powierzchnią ząbkowaną do wewnątrz,
  • żywa kolorystyka opasek doskonale pasuje do barwnych urządzeń na placu zabaw.
Nasze opaski zaciskowe zapewniają przede wszystkim solidny montaż poszczególnych elementów w salach oraz placach zabaw dla dzieci. Zapewnione jest tym samym bezpieczeństwo wszystkich dostępnych zabawek. Nasze produkty świetnie sprawdzą się między innymi w mocowaniu osłon bądź siatek bezpieczeństwa.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry