Dbając o Państwa wygodę, jako klientów sklepu Fasteman, oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę.

Specjalne warunki płatności, inne niż podane poniżej, ustalane są za każdym razem indywidualnie z biurem handlowym naszego sklepu.

Formy i sposoby płatności:

Gotówka za pobraniem

Zamówienie doręczane jest przez kuriera dostarczającego do Państwa przesyłkę z zamówionym towarem. W tym przypadku to kurier odbiera od Państwa pieniądze za dostarczany towar, należy więc przygotować określoną ilość gotówki. Maksymalna kwota pobrania wynosi 5000 zł dla pojedynczego zamówienia. W przypadku zamówień na większą kwotę przyjętą formą płatności jest przedpłata przelewem na rachunek bankowy firmy.

Gotówka

Zamówienie odbierane w naszym biurze handlowym w Warszawie mogą być wydane przy zapłacie gotówką za odbierany towar.

Płatności elektroniczne

Najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób opłacenia zamówienia. W dni robocze przelewane tym sposobem pieniądze zostaną zaksięgowane przez operatora zazwyczaj natychmiastowo, co jest potwierdzane informacją mailową otrzymywaną przez obsługę sklepu, jak i klienta. Realizacja zamówienia następuje natychmiast po otrzymaniu wspomnianego potwierdzenia wpłaty, w czasie potrzebnym na jego skompletowanie - podanym w opisie każdego produktu.

Przelew na konto bankowe

Towar wysyłamy po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym rachunku bankowym. Na Państwa życzenie wystawiamy faktury proforma.

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. W przypadku realizowania przelewu z tego samego banku, w którym mamy konto, zaksięgowanie wpłaty następuję w czasie 5-10 minut.

Nasz numer konta bankowego w banku PeKaO S.A.: 89 1240 6410 1111 0010 4397 0671.

Przelew z odroczonym terminem płatności

Forma płatności ustalana indywidualnie dla naszych stałych klientów. Jeśli chcą Państwo skorzystać z tej formy płatności, prosimy o kontakt z naszym biurem, w celu negocjacji warunków handlowych uwzględniających odroczony termin płatności.